Bejelentés


A levendulás apartmanház Pihenés csendes környezetben


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.
Nasza wioska zamieszkana przez 1700 mieszkańców, położna jest w pełnej zieleni okolicy Eger, 10 km od miasta, przy południowej granicy Narodowego Parku Bukowego. Otoczona jest lasami bogatymi w zwierzynę łowną i posiada krystalicznie czyste powietrze. Znajduje się tutaj wiele domów, mieszkań skalnych oraz szereg piwnic.

 

Lawendowy Apartamentowiec (Levendulás) mieści się w centrum wioski, jednakże w spokojnej i cichej okolicy. Nasi goście nie budzą się rano od zgiełku samochodów, ale przy świergocie ptaków.

Zakwaterowanie przyjazne dzieciom: duże trawiaste podwórze, drewniany plac zabaw (huśtawka, piaskownica, ścianka wspinaczkowa), brodzik, na życzenie również opieka nad dzieckiem. Naszym gościom zapewniamy także kojce, krzesełka do karmienia oraz wózki dziecięce.

Każdy apartament posiada prywatną kuchnię i łazienkę. W przypadku większych grup do dyspozycji naszych gości posiadamy prywatny salon, a także możliwość gotowania na świeżym powietrzu.

Jest to idealne miejsce dla tych gości, którzy uwielbiają piesze wycieczki, gdyż okolica stwarza doskonałe możliwości dla entuzjastów wędrówek i trekkingu.

Ci goście, którzy preferują przyjemne odprężenie proponujemy wizytę w pobliskim spa.

Także miłośnicy zgiełku i zabawy nie pozostaną bezczynni, gdyż w wiosce w okresie od lipca do września odbywają się niezliczone atrakcje (Wieczorne Kolacje Winne Noszvaj, Wieczorne Kolacje Wędrowne, Letnie Nocne Koncerty w De La Motte Mansion, Dzień Śliwki, Dni Jedzenia Pieczonego w Piecu, etc. ..).

 

- 5000 ft/ nocny/głowa 2016 rok

- dziecko rabat

- zaoferuj prośbę: jakabne1974@gmail.com
Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!